STRONA GŁÓWNA NASZ ZESPÓŁ ZAKRES USŁUG WYNAGRODZENIE KONTAKT
Nasz zespół
Adwokat Barbara Łaszczok-Nowak w 2013 r. ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Pracę magisterską o tematyce "Odpowiedzialności cywilnoprawnej zakładu leczniczego i lekarza za szkody medyczne" broniła w Katedrze Prawa Cywilnego. Adwokat Barbara Łaszczok-Nowak prowadzi wykłady na kierunkach pielęgniarstwo i ratownictwo medyczne Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej, gdzie pogłębia znajomość tematyki prawa medycznego.

W latach 2014-2016 odbyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Bielsku-Białej pod patronatem adwokata Michała Ergietowskiego. W toku kształcenia adw. Barbara Łaszczok-Nowak zdobyła szerokie doświadczenie zawodowe w zakresie reprezentacji Klientów przed sądami, organami administracji oraz organami dochodzeniowo-śledczymi, jak również w zakresie sporządzania pism procesowych, pism pozasądowych oraz umów.

Aplikację zakończyła uzyskaniem wyróżniającego wyniku z egzaminu adwokackiego oraz wpisem na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Bielsku-Białej.
Adwokat Przemysław Nowak w 2013 r. ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego w Opolu. Prace magisterską z zakresu kontroli budżetu samorządów terytorialnych pisał pod kierownictwem prof. Jana Bocia.

W latach 2014-2016 odbył aplikację adwokacką przy Okręgowej radzie Adwokackiej w Bielsku – Białej pod patronatem adwokata Tomasza Salachny. Przez okres 5 lat pracy w Kancelarii Adwokackiej w Żywcu adwokat Przemysław Nowak zdobył wszechstronne doświadczenie zawodowe w zakresie reprezentacji klientów przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, przed organami administracji publicznej i organami ścigania, jak również w zakresie sporządzania pism procesowych, umów, obsługi prawnej przedsiębiorców i jednostek samorządu terytorialnego.

Aplikację adwokacką ukończył złożeniem egzaminu adwokackiego z wyróżnieniem oraz wpisem na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Bielsku-Białej.

Adwokat Przemysław Nowak zajmuje się głównie prawem cywilnym, gospodarczym, administracyjnym i karnym, jak również innymi dziedzinami prawa.
Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do współpracy.
Kontakt:
tel: 663 714 790
e-mail: kancelaria@bielskoadwokat.pl
Adres Kancelarii:
43-300 Bielsko-Biała
ul. Mickiewicza 2 (centrum)
Godziny pracy: pon-pt: 8.00-16.00
Istnieje możliwość spotkania z klientem również w późniejszych godzinach, a także w soboty - po wcześniejszym umówieniu
© Copyright Nowak Kancelaria Adwokacka. Wszelkie prawa zastrzeżone.